סים זול

 

 לקחת את הנייד לחו״ל

 

יש שני דברים שעם ישראל אוהב במיוחד: לטוס לחו״ל, ולספר לחבר׳ה...

 

אם כדי לטוס לחו״ל צריך מטוס, אז כדי לספר לחבר׳ה חובה לקחת איתכם את הטלפון  הנייד, גם כדי להעלות (מייד!) את כל התמונות והסרטונים מהמקומות המדהימים שבהם אתם מטיילים - הישר לדפי הפייסבוק והאינסטגרם, וגם כדי לשוחח ולהיות זמינים עבור מכריכם ויקיריכם שנשארו בארץ...

 

מי? כמה? למה? איך?

 

חבילת חו״ל בחברות הסלולר תעלה לכם בדרך כלל ביוקר רב, ולא תגן עליכם מפני ״הפתעות״ בגין שירותים שצרכתם בלי שידעתם (כגון שירותי ״נדידה״ וכיו״ב).

כדאי שתדעו שקיימות בשוק מגוון חברות הנותנות שירותי סלולר בחו״ל, ולא חייבים לשלם הון לחברות הסלולר. ניתן לרכוש כרטיס סים זול.

 

חברת רנט-א-פון הינה אחת החברות הותיקות והמובילות בישראל בתחום התקשורת הסלולרית בחו״ל, ומציעה לכםמגוון חבילות גלישה, שיחות ושירותים SMS לעשרות יעדים ברחבי העולם. והמחיר? מהנמוכים בשוק!

 

רנטאפון מתמחה בהרכבת חבילות המותאמות באופן אישי לכל לקוח, הן מבחינת היעד, צרכי הלקוח וסוג המכשיר 

.שברשותכם 

כך לדוגמא ניתן לשלב חבילות של גלישה בלבד, שיחות בלבד או שילובים שונים של גלישה +שיחות+ ומיסרנים 

.במחירים ללא תחרות

טרם יציאתכם תקבלו כרטיס סים המותאם למכשיר שברשותכם, בין אם זה סים רגיל, מיקרו-סים, נאנו-סים וכד׳. שיטת התשלום מאפשרת לכם לשלוט בהוצאות באופן מלא, ללא שום ״הפתעות״. תוכלו לבדוק את יתרתכם ולטעון את הכרטיס בפשטות ובמהירות דרך המכשיר.

מבחינה טכנולוגית השירות נתמך בעשרות יעדים בעולם, והודות להסכמי סחר עם רוב חברות הסלולר בעולם, מובטח כיסוי גיאוגרפי נרחב ביותר כך שכמעט בכל מקום מיושב שתטיילו בו, מובטחת לכם קליטה טובה, למעט אזורים נידחים במיוחד.

 

אז למה אתם מחכים?

 

לקראת נסיעתכם הקרובה לחו״ל, הקדימו ליצור קשר עם נציג רנט-א-פון בטלפון או באתר, והבטיחו לעצמכם את השירות הטוב ביותר במחיר הטוב ביותר! ולכבוד חגיגות ה-20 של החברה – תוכלו ליהנות ממבצעים מיוחדים ולרכוש סים זול כדי להשאר מחוברים לכל אורך הטיול, ולספר לחבר׳ה...

רנט-א-פון שרותי תקשורת בע"מ

רחוב בר כוכבא 23 קומה 12

  • בני ברק, ישראל

משרד: 972-3-6139899+

service@rent-a-phone.co.il