סים בינלאומי למטייל

 

 

 

אוהבים לטייל? השארו בקשר!

 

עם ישראל אוהב לצאת לחו"ל. שנת 2015 הייתה שנת שיא במספר היציאות של ישראלים לחו"ל (6.8 מיליון יציאות),  ורק החלה שנת  ....2017

והראו לי ישראלי שיוצא לחו"ל ומשאיר את הנייד בארץ... איך יספר לחבר'ה? איך יעלה לפייס ולאינסטוש? ואיך ינווט / יזמין חדר או רכב / יבדוק / יתעדכן? נראה שישראלי בחו"ל בלי טלפון נייד זה חזיון תעתועים...

למרבה הפלא, הישראלי הממוצע, שהוא כידוע צרכן נבון, עדיין סומך על חברת הסלולר בה הוא מנוי כמקור ראשון לרכישת שירותי סלולר בחו"ל. ולכן כדאי שתכירו את RENT A PHONE,  המציעה שירותי תקשורת סלולרית בחו"ל באמצעות כרטיס סים בינלאומי למטייל.

 

פשוט לשים SIM  – ונוסעים!

 

היתרון היחידי ברכישת חבילת חו"ל מחברת הסלולר שלכם, הוא העדר הצורך ב"טרחה" שכרוכה בהחלפת כרטיס הסים במכשירכם. לעומת שלל החסרונות שמנגד – מדובר ביתרון מפוקפק למדי. חבילת חו"ל מהספק המקומי שלכם לא רק תעלה לכם הון תועפות, אלא גם תהיה מוגבלת בזמן, בנפח גלישה וביעדים. בנוסף – אתם עלולים למצוא את עצמכם משלמים עבור "הפתעות" שלא היו כלולות בחבילה.

חברת RENT A PHONE תספק לכם כרטיס סים בינלאומי למטייל, ואחרי שתתקינו אותו במכשירכם – תבטיחו לעצמכם שירותי גלישה ורשת סלולרית לשיחות והודעות בכל העולם במחירים הנמוכים משמעותית מהמחיר אותו הייתם משלמים לחברת הסלולר שלכם. והאיכות? ללא תחרות!

 

RENT A PHONE לשירותכם!

 

חברת RENT A PHONE הינה מהמובילות והוותיקות בארץ בתחום שירותי גלישה וסלולר בחו"ל, והיא הקדימה את כל חברות הסלולר הקיימות. הודות להסכמי סחר ענפים בינה ובין חברות הסלולר המובילות בעולם, מובטחת ללקוחות החברה תקשורת סלולרית איכותית ואמינה בכל מקום על פני הגלובוס שבו ניתנים שירותי רשת.

לכן, לקראת נסיעתכם הבאה לחו"ל – פנקו את עצמכם ואת משפחותיכם בסים בינלאומי למטייל מבית RENT A PHONE, ותרויחו! נסיעה טובה!!

רנט-א-פון שרותי תקשורת בע"מ

רחוב בר כוכבא 23 קומה 12

  • בני ברק, ישראל

משרד: 972-3-6139899+

service@rent-a-phone.co.il