סלולרי לחו״ל

לא טסים לחו״ל בלי הסלולרי

 

מי מאיתנו לא היה בחוץ לארץ בשנה האחרונה? ישראלים אוהבים לטייל בחו״ל, וטיול בחו״ל לא יהיה מושלם ללא הטלפון הנייד. נראה שפשוט חובה לקחת עמכם סלולרי לחו״ל, קודם כל כדי להיות בקשר עם יקיריכם, וגם כדי להשאר מחוברים לרשת האינטרנט, בעזרתה אפשר לנווט, לאסוף מידע רלבנטי בזמן אמת, להזמין חדר בבית מלון, רכב, מונית, וכמובן להשאר מעודכנים באימיילים, ווטסאפ וכו'.

 

מה הכי משתלם?

 

כל חברות הסלולר נותנות שירותי סלולרי לחו״ל. נשאלת השאלה: מהו הדיל המשתלם ביותר??

בבחירת החבילה המשתלמת ביותר יש להביא בחשבון שני פרמטרים: מחיר השירות, ואיכות השירות. זכרו: לא כל מה שיקר הוא הכי טוב, ולא כל מה שזול בהכרח לא טוב. כשמדובר בשירותי רשת סלולרית, האיכות תלויה ברמת ההתקשרות של הספק עם חברות הסלולר ביעדים השונים בעולם, והמחיר הוא פונקציה של משתנים רבים.

לכן, השאלה ״איזו חבילה הינה המשתלמת ביותר״ תלויה במספר היעדים אליהם תרצו לקחת טלפון סלולרי לחו״ל, ובאזורים שבהם תטיילו בחו״ל (צפון אמריקה / דרום אמריקה / אירופה / אוקיאניה וכו׳).

ככל שמספר היעדים גדול יותר, וככל שהאזורים מרוחקים או מבודדים יותר, כך יעלה מחיר החבילה.

וכשאנו אומרים ״חבילה״, אנו מתכוונים למספר דקות השיחה לעומת גודל נפח הגלישה - שניהם ביחד או כל אחד מהם לחוד.

 

אז כמה צריך???

 

לכל אחד מאיתנו הרגלי צריכה שונים. חלקנו יסתפקו בדקות שיחה מועטות לעומת גלישה ממושכת באתרים  ״שתייני״ נפח כגון יוטיוב ופייסבוק, חלקנו יעדיף שיחות ממושכות יותר לעומת גלישה מצומצמת או מוגבלת לאזורי WiFi, וכד׳.

חבילה סטנדרטית תציע לכם שיחות ללא הגבלה ו-1 עד 3 ג׳יגבייט של גלישה, האמורים להספיק לכל צרכי הניווט והגלישה הבסיסית ללא הורדת תכנים כבדי משקל, בטיול של שבועיים או שלושה. בכל זאת, כדאי לזכור שטלפון סלולרי לחו״ל הוא אמצעי עזר ולא מטרה בפני עצמה. באזורים נטולי WiFi  כדאי לכבות את המכשיר אם אינכם זקוקים לו לצורך ניווט או לצרכים אחרים של הטיול. הרבו לצלם ולהצטלם, ואת התמונות והסרטונים שתפו ברשתות החברתיות באזורי WiFi.

טיסה נעימה!

 

רנט-א-פון שרותי תקשורת בע"מ

רחוב בר כוכבא 23 קומה 12 בני ברק

טלפון: 972-3-6139899+

service@rent-a-phone.co.il 

 

סים לארה"ב  סים לאירופה מודם סלולרי לחו"ל