סים לאירופה

 

הופה הופה – לאירופה!

 

אירופה היא ללא ספק היעד התיירותי הפופולרי ביותר בישראל. כ- 50 מדינות מרכיבות את אירופה, ערש תרבות המערב ויהדות אשכנז, והישראלים מרבים לטייל בה.

ואם אמרת ״ישראלים מטיילים״ – בהכרח הוספת ״עם הנייד שלהם״, כי אין ישראלי שנוסע לחו״ל בלי הנייד שלו.

 

טסים לאירופה עם ״סים לאירופה״

 

התייר הישראלי באירופה לא יוותר על שום הזדמנות לצלם את עצמו באתרים הפופולריים ביותר, ולהעלות מייד לפייס או לאינסטוש, כי כולם הרי חייבים לדעת שאתה ליד מגדל פיזה, אייפל, או ביג בן. אבל כשזה מגיע לבחירת ספק השירות הסלולרי בחו״ל, מסתבר שישראלים רבים נותרים נאמנים לחברות הסלולר בהן הם מנויים, וממנה הם רוכשים מה שמכונה ״חבילת חו״ל״, בלי לבדוק עם המתחרים, וזה כבר כמעט גובל בלצאת פראייר.

חברת רנט-א-פון הינה החברה הותיקה והמובילה בארץ בתחום התקשורת הסלולרית בחו״ל ואם היעד שלכם הוא אירופה – אז  אתם חייבים סים לאירופה מבית רנט-א-פון

 

למה?

 

קודם כל בגלל המחיר: כרטיס סים לאירופה של רנט-א-פון , אשר באמצעותו תבטיחו לעצמכם תקשורת סלולרית ושירותי רשת בכל רחבי אירופה, יעלה לכם הרבה פחות מאשר כל חבילת חו״ל לאירופה של חברות הסלולר.

ושנית – בגלל השירות: רנט-א-פון קשורה בהסכמים עם מרבית חברות הסלולר הגדולות באירופה, מה שיבטיח לכם קליטה מצויינת ושירותי רשת ותקשורת לאורכה ולרוחבה של היבשת. ואם במהלך הטיול תזדקקו לשירות לקוחות – הצוות המקצועי של רנט-א-פון יסייע לכם בכל שאלה או בעיה, בכל מקום בו תהיו.

 

מבצעים והנחות

 

לרגל חגיגות ה-20,  החברה, יוצאת במבצעים והנחות נוספות, מעבר למחיר הנמוך ממילא!

לכן, לקראת נסיעתכם הבאה לאירופה, פנו לחברת רנט-א-פון והזמינו את כרטיס הסים המשתלם ביותר לאירופה, והרווח כולו שלכם

רנט-א-פון שרותי תקשורת בע"מ

רחוב בר כוכבא 23 קומה 12 בני ברק

טלפון: 972-3-6139899+

service@rent-a-phone.co.il 

 

סים לארה"ב  סים לאירופה מודם סלולרי לחו"ל