סים 

 

מהו כרטיס ״סים״?

 

סים, או בלעז: SIM, הם ראשי תיבות של Subscriber Identity Module  ובעברית: ״מודול זיהוי המנוי״. זהו כרטיס קטן עשוי פלסטיק, המכיל מעגל חשמלי שנועד לייצר זיהוי בינו ובין ספק מסויים של שירותי תקשורת סלולריים.

כאשר כרטיס הסים הוא מקומי, המנוי יקבל שירותי סלולר רק במקום שבו יש קליטה של אותה רשת ספציפית. כרטיס סים יכול להיות גם בינלאומי, ואז יזוהה ע״י כל החברות הקשורות בהסכמים עם ספק הכרטיס, בכל רחבי העולם.

 

לא טסים בלי סים

 

עם פרוץ עידן התקשורת הסלולרית לפני כ-30 שנה, נטילת מכשיר סלולרי לחו״ל הייתה בגדר מותרות לעשירים בלבד. כיום, קשה לדמיין נסיעה לחו״ל ללא המכשיר הנייד, המשמש כמובן לא רק לביצוע שיחות אלא גם לניווט, שיתוף תמונות וסרטונים, ושאיבת מידע חיוני בזמן אמת על אתרים, טיסות, בתי מלון וכו׳. טלפון נייד בחו״ל הפך לחובה הכרחית על מנת ליהנות מטיול באופן מושלם.

 

כמה זה עולה?

 

שאלת המחיר תלויה בספק השירות שתבחרו: אם תבחרו ב״חבילת חו״ל״ מהחברה המקומית שאליה הנכם משתייכים, קרוב לוודאי שתשלמו מחיר יקר עבור החבילה עצמה, וגם תהיו חשופים לכל מיני ״הפתעות״ שעליהן תחויבו בנפרד משום שלא היו כלולות בחבילה.

 חברת רנט-א-פון הינה מהמובילות והוותיקות בארץ בתחום התקשורת הסלולרית בחו״ל. הודות לפריסה בינלאומית רחבה, הנתמכת בהסכמים עם חברות סלולר מהגדולות בעולם, תוכלו ליהנות משירותי גלישה ושיחות איכותיים, בכל מקום בעולם, ובמחיר משתלם במיוחד!

 

ועכשיו במבצע!

 

לרגל חגיגות ה-20 יוצאת רנט-א-פון במבצעים מיוחדים!!!

לקראת נסיעתכם הקרובה לחו״ל – פנו לנציגי החברה וקבלו הצעה משתלמת לכרטיס סים מקומי או בינלאומי שבאמצעותו תוכלו לגלוש ולדבר בנייד בכל מקום בעולם, ללא חשש

טיסה נעימה !!

 

רנט-א-פון שרותי תקשורת בע"מ

רחוב בר כוכבא 23 קומה 12 בני ברק

טלפון: 972-3-6139899+

service@rent-a-phone.co.il 

 

סים לארה"ב  סים לאירופה מודם סלולרי לחו"ל